(Her)beleef de Werkveldbijeenkomst 2025

Gepubliceerd op

Een inspirerende middag vol uitwisseling en verdieping

Op donderdagmiddag 17 april 2025 vond onze jaarlijkse Werkveldbijeenkomst plaats. Een middag waarop professionals uit het onderwijs en culturele werkveld samenkwamen om kennis, ervaringen en inspiratie te delen rondom kunst en educatie.

Deelnemers namen deel aan een van de drie workshops, waarin actuele thema’s centraal stonden:

  • Wicked Arts Assignments – over het ontwikkelen van dynamische kunstopdrachten die aansluiten bij de veranderende maatschappij en leerlingen

  • Kunst in mondiaal perspectief – over leren vanuit ongemak en het beschouwen van kunst als gedeelde ervaring

  • Oké, dan niet – over onderwijspraktijken als inspiratiebron voor kunst

De bijeenkomst werd afgesloten met een gezamenlijke terugblik, gevolgd door een informele borrel. Een moment om verder in gesprek te gaan, te netwerken en nieuwe ideeën te laten ontstaan.

Wat ons betreft een geslaagde editie, met veel inhoudelijke uitwisseling en waardevolle ontmoetingen.
Lees hier het hele verslag van de Werkveldbijeenkomst 2025

Wil je op de hoogte blijven van volgende edities? Meld je aan voor onze nieuwsbrief.

Breitner AcademieBreitner home
Delen